повернення і обмін ювелірних виробів
Обмен и возврат т
Повернення і обмін ювелірних виробів

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів »в редакції від 07.12.2005 року, ювелірні вироби входять в перелік товарів не підлягають поверненню / обміну. Однак, існує ряд винятків, виходячи з яких Ви можете повернути придбане ювелірний виріб належної якості протягом 14 календарних днів.

Здійснити процедуру обміну та / або повернення можливо, якщо:

  • придбане ювелірний виріб нове;
  • прикраса не має механічних пошкоджень;
  • виріб не має видимих слідів використання.

Здійснити процедуру обміну та / або повернення можливо, якщо: придбане ювелірний виріб нове, зі збереженою биркою і чеком; прикраса не має механічних пошкоджень; виріб не має видимих слідів використання.

Для проведення процедури обміну та / або повернення Вам необхідно пред'явити документ, що засвідчує особистість - паспорт.

Якщо всі перераховані вище критерії та умови будуть дотримані, ювелірний виріб відправиться на експертизу справжності ювелірних металів і каменів, яка триватиме від 10 до 14 робочих днів. Якщо експертиза дасть задовільний результат, ми проведемо процедуру обміну на аналогічний товар або ж на виріб в рамках вартості придбаного. Також у Вас буде можливість оформити повернення, з умовою повної виплати грошових коштів, відповідних первісної вартості придбаного ювелірного виробу.